Jak wykonać manicure hybrydowy? | Lakiery hybrydowe Neess

lakiery hybrydowe neess

O tym, że lubię malować paznokcie wiadomo nie od dziś. Na blogu pojawiają się zdjęcia mojego manicure, wykonanego zarówno tradycyjnymi lakierami jak i hybrydowymi. Manicure hybrydowy zrewolucjonizował świat kosmetyczny, dzięki niemu możemy cieszyć się pięknymi paznokciami o wiele dłużej. W tym wpisie chciałabym opowiedzieć Wam o zestawie do wykonywania manicure hybrydowego marki Neess.

Zestaw, który otrzymałam zawierał dwa lakiery hybrydowe, top, bazę i primer. Dodatkowo znalazłam w nim dwa pyłki - tzw. efekt tęczy, cleaner (który pachnie podobnie jak olejki do ciasta), a także pilniki o różnej gradacji: 100/180 oraz 180/240. W pudełku pojawił się także duży pędzel, który okazał się przydatny, gdy przez przypadek wysypał mi się pyłek.

Produkty nakładamy tak jak zazwyczaj, a czas utwardzania jest podobny, tzn. w lampie led 30-60s lub w lampie UV 120s. Produkty nakłada się bardzo łatwo i szybko. Lakiery tworzą cienkie warstwy, które wyglądają na paznokciach niezwykle naturalnie.


lakiery hybrydowe neess
efekt tęczy lakiery hybrydowe neess

JAK WYKONAĆ MANICURE HYBRYDOWY?


1.Nadanie kształtu paznokciom i zmatowienie płytki

Oczywiście zaczynamy od nadania kształtu paznokciom pilnikiem. Następnie blokiem polerskim matowimy płytkę paznokci i odsuwamy skórki.

2. Opcjonalnie: nałożenie primera

Przemywamy paznokcie wacikiem nasączonym cleanerem i po wyschnięciu możemy nałożyć punktowo primer, który zwiększa przyczepność lakieru do płytki paznokcia. Tu warto pamiętać o tym, aby primer nakładać zaczynając od wolnego brzegu paznokcia w stronę wału i uważać, aby nie dotknąć i nie zalać skórek.

3.Nałożenie bazy

Po wyschnięciu, nakładamy cienką warstwę bazy i utwardzamy ją w lampie.

4. Nałożenie lakieru hybrydowego

Następnie nakładamy warstwę koloru i utwardzamy.

5. Ponowne nałożenie lakieru hybrydowego

Powtarzamy krok 4, czyli nakładamy kolejną warstwę koloru i utwardzamy.

6. Nałożenie topu i przemycie płytki cleanerem

Nakładamy warstwę topu i po utwardzeniu jej przemywamy powstałą warstwę dyspersyjną cleanerem. I gotowe!


lakiery hybrydowe neess

Lakiery hybrydowe Neess

Lakiery marki Neess mają 8 ml. Kolory, które dostałam to: zgaszony fiolet nr 7508 i różowy nr 7528. Dwa pyłki, które posiadam nazywane są efektem tęczy: jasny różowy to nr 3566, natomiast grafitowy to nr 3567. To drobno zmielone pyłki, które opalizują na różne kolory. Efekt tęczy nakładamy na ostatnią, warstwę lakieru, która jest już utwardzona w lampie. Pyłek wcieramy  w warstwę dyspersyjną, a jego nadmiar usuwamy za pomocą pędzelka czy szczoteczki. Następnie nakładamy top i utwardzamy w lampie. Na zdjęciu poniżej efekt tęczy został nałożony na biały lakier. Na lakierze kolorowym (jak na zdjęciu powyżej, kolor jest o wiele bardziej intensywny).


Po wykonaniu całego manicure, zauważyłam, że paznokcie nie są tak grube, jak przy niektórych lakierach hybrydowych i wyglądają tak, jakby były pomalowane zwykłymi lakierami. Myślę, że dla wielu osób będzie to duży plus, jeśli chcą, aby paznokcie wyglądały naturalnie. Cały manicure utrzymuje się bez zarzutu przez dwa tygodnie, a nawet dłużej. Ja usuwam zazwyczaj manicure hybrydowy po 2-2,5 tygodniach i wszystko nadal wygląda dobrze - gdyby nie odrost mogłabym je nosić dłużej. Efekty tęczy także bardzo ładnie prezentują się na paznokciach i dodają całej stylizacji uroku. 

lakiery hybrydowe neess

Podsumowując, jestem zadowolona z tych produktów i każdy z nich dobrze się u mnie sprawdził. Manicure był trwały, nic nie odpryskiwało, podczas noszenia wyglądał tak, jak zaraz po jego wykonaniu. Myślę, że warto wypróbować produkty tej marki, a efekt tęczy to świetny pyłek i uzupełnienie całości.

lakiery hybrydowe neess

Lubicie wykonywać manicure hybrydowy? A może dopiero rozpoczynacie swoją przygodę? Znacie tę markę lakierów hybrydowych?


ZOBACZ TAKŻE:

instagram