Lakiery hybrydowe Chiodo Pro | 6 powodów, dla których warto je mieć!

Lakiery hybrydowe Chiodo Pro blog

Uwielbiam malować paznokcie i to już wiecie. Odkąd zaczęłam sięgać po lakiery hybrydowe, mój manicure jest trwały i wygląda dobrze przez wiele dni. Co jakiś czas testuję sobie nowe marki lakierów, tym bardziej, że znajduję w nich niesamowite kolory. O marce Chiodo Pro słyszałam wiele dobrego. Podziwiałam ją nie tylko w sieci, ale także podczas targów, gdzie moje oczy po prostu zwariowały - mnóstwo lakierów w pięknych odcieniach. W tym wpisie będziecie mogli zobaczyć lakiery hybrydowe - będą także lakiery z nowej kolekcji Edyty Górniak, a także poczytać o moich wrażeniach odnośnie tej marki.


Jak już wcześniej wspominałam, w swoich zbiorach mam wiele różnych lakierów hybrydowych. Wcześniej nie miałam do czynienia z marką Chiodo Pro. Koniecznie chciałam przetestować wszystkie lakiery, abym mogła szczerze powiedzieć Wam co o nich sądzę. I tak testowałam lakiery, zmieniałam swój manicure, kombinowałam z bazą i topem, chcąc sprawdzić, jak zachowają się w różnych warunkach. I tutaj bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. 
 

Lakiery hybrydowe Chiodo Pro
Lakiery hybrydowe Chiodo Pro

Dlaczego polubiłam lakiery hybrydowe Chiodo?


1. Trwałość

Lakiery spokojnie utrzymują się na paznokciach dwa tygodnie, a nawet dłużej. Jeden z wykonanych przeze mnie manicure nosiłam trzy tygodnie - nic nie odpadło, nie było odprysków, nic się nie starło. 

2. Konsystencja

Konsystencja lakierów jest odpowiednia - nie za gęsta i nie za bardzo lejąca. Bardzo dobrze malowało mi się nimi paznokcie, nie zalewałam sobie skórek, ale i nie nabierałam na pędzelek zbyt dużo produktu, ponieważ spokojnie pokryjemy całą płytkę lekko zmoczonym pędzelkiem Poza tym, lepiej nakładać cieńsze warstwy, co nie tylko wygląda lepiej, ale także łatwiej nam się pracuje i odpowiednio rozprowadza się lakier po całej płytce.

3. Baza+top

Baza jest mocna i solidna - lakier mocno się trzyma, a top ładnie utrwala kolor i nabłyszcza paznokcie. Dobrze się je nakłada i rozprowadza po płytce.

6 powodów, dla których warto kupić lakiery hybrydowe Chiodo Pro

4. Łączenie z innymi markami

Lakiery Chiodo dobrze współpracują z bazą innej marki - nie ma mowy o ściąganiu się lakieru, o odpryskach, pęcherzach, kolor nie schodzi i dobrze się trzyma.

5. Cena

Lakiery Chiodo Pro w porównaniu z innymi, znanymi markami wypadają nieco taniej. Często też na stronie marki są różne promocje a wtedy lakiery możemy kupić w bardzo korzystnej cenie, nawet za 18zł!

6. Kolory

Oczywiście plus za duży wybór i piękne kolory! Kolekcja Edyty Górniak niesamowicie przypadła mi do gustu, kolory są stonowane, pastelowe, idealne o każdej porze roku. Natomiast dwa lekko neonowe kolory z serii Chiodo Pro Soft to dobry wybór na lato i wakacje, pięknie podkreślają opaleniznę.


lakiery hybrydowe chiodo pro swatche blog
lakiery hybrydowe chiodo pro edyta górniak swatche

Bardzo polubiłam lakiery hybrydowe Chiodo i zastanawiam się nad zakupem kilku odcieni. W moim małym rankingu, marka uplasowała się na pierwszym miejscu, gdzie pokonała inne, znane marki. I tak jak pisałam wyżej, niekoniecznie musimy sięgać po bazę Chiodo, możemy równie dobrze wybrać swoją ulubioną, ponieważ lakiery dobrze współpracują z innymi bazami.


Znacie tę markę lakierów hybrydowych? Który kolor najbardziej Wam się spodobał?


ZOBACZ TAKŻE:

instagram