11/16 SZO: Orzeźwienie latem: limonka i mięta i nie chodzi o mohito ;)

Hej! W czerwcu dostałam kosmetyki, które wygrałam na blogu u Kamyczka. Pokazywałam je [tutaj]. Wśród nich znalazł się żel pod prysznic z Isany limonka i mięta. Z racji tego, że seria postów Sierpień z Optymistyczną jeszcze trwa, postanowiłam napisać co nieco o tym żelu, bo to świetny produkt właśnie na lato.


Żele z Isany możemy kupić w Rossmannie za około 3-4zł. Często bywają w promocji i kosztują jeszcze mniej. Buteleczka zawiera 300ml produktu. Przetestowałam już kilka wersji i bardzo się ucieszyłam, że mogłam wypróbować również tę. Z tego co wiem, jest to edycja limitowana, a szkoda, ucieszyłabym się, gdyby Isana wprowadziła go do swojej stałej oferty.


Żel przepięknie pachnie, wyczuwalna jest zarówno mięta jak i limonka. Używając tego żelu mam wrażenie, jakbym była na pięknej plaży i piła mohito :). W dodatku ten zapach nie jest sztuczny i naprawdę przypomina prawdziwe i świeże rośliny. Żel nie wysusza, nie podrażnia, wystarczy niewielka ilość nałożona na gąbkę i uzyskujemy sporo piany. Co za tym idzie, wydajność żelu jest w porządku. Produkt ten jest idealny na lato i wakacje, świetnie odświeża, chłodzi i pobudza.Szkoda, że to edycja limitowana bo z pewnością w przyszłym roku zaopatrzyłabym się w kolejne opakowanie. Być może w Waszych Rossmannach jeszcze są, ale wiem, że rozchodziły się w tempie ekspresowym.

Dajcie znać, czy miałyście ten żel i co o nim sądzicie. A może macie już swojego ulubieńca na lato?

instagram