4/16 SZO: Odświeżenie i nawilżenie latem? Woda termalna Uriage

Latem, gdy jest bardzo gorąco przyda nam się ochłodzenie. Nie mówię tu tylko o kąpielach czy wskakiwaniu do basenu ale także o kosmetyku, który świetnie odświeży twarz. Mowa oczywiście o wodzie termalnej. Moim ulubieńcem jest woda termalna z Uriage, która nie wymaga osuszania.

woda termalna Uriage

Ten produkt używam nie tylko latem, ale cały rok. Stosuję ją zarówno wieczorem jak i rano. Latem dodatkowo spryskuję nią twarz w ciągu dnia.


Ten kosmetyk ma wiele zastosowań: zarówno jako tonik, do odświeżania, przy podrażnieniach czy zaczerwienieniach. Producent poleca także używać tej wody, gdy mamy problem z podrażnieniem słonecznym czy zapaleniem skóry po goleniu. Izotoniczna woda termalna Uriage nadaje się do każdego rodzaju skóry, nawet dla bardzo wrażliwej. Bogata w wiele minerałów nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych.


Produkt ma świetny atomizer, który rozpyla dobrze wodę w postaci mgiełki. Jak już wspomniałam, woda nie wymaga osuszenia, co jest dużym plusem, gdyż nie musimy sięgać po chusteczki czy ręcznik.


Kosmetyk ten, przynosi ulgę mojej skórze. Jest odświeżona i nawilżona. Zauważyłam też, że koi i łagodzi podrażnienia.
Cena wody waha się między 14 a 20zł za 150ml. Ja swoją kupiłam w SuperPharm za 13,99zł.


Szczerze polecam Wam ten produkt nie tylko latem, choć w tej porze roku będzie najbardziej się przyda. Miałam już inne wody, ale tamte trzeba było osuszać, atomizer wylewał za dużo produktu i nie widziałam dużych efektów. Ta jest naprawdę godna uwagi.

Dajcie znać, czy miałyście ten produkt i jak sprawdzał się u Was. A może macie już ulubieńca w tej kategorii?

instagram