9/16 SZO: Fioletowy sorbet na paznokciach

O tym, że uwielbiam lakiery z Golden Rose z serii Rich Color wie prawie każda z Was. Jako jedne z nielicznych utrzymują się długo na moich paznokciach, tydzień a czasami nawet dłużej. W dodatku bardzo szybko wysychają, nie muszę się martwić o mój manicure, gdy się spieszę, bo wiem, że te lakiery mnie nie zawiodą.


Dzisiaj pokażę Wam duet, który bardzo często gościł na moich paznokciach w wakacje. Pewnie zauważycie też, że obcięłam totalnie paznokcie, ale chciałam, żeby się zregenerowały i wzmocniły, dlatego są takie króciutkie.


Lakiery, którymi pomalowałam paznokcie to jak już wspomniałam lakiery z Golden Rose z serii Rich Color o numerach 103 (jaśniejszy) i 47 (ciemniejszy). Lubię malować nimi paznokcie, występują na nich zarówno solo jak i w duecie, który widzicie poniżej. Niestety aparat przekłamuje kolory, w rzeczywistości kolory są bardziej ciepłe i ten ciemniejszy wygląda jak jagodowy jogurt. Polecam sprawdzić swatche w Internecie lub zobaczyć lakier na stoisku Golden Rose.

Powyżej swatche ze strony Golden Rose, którym można bardziej zaufać ;).Myślę, że ładnie się razem prezentują i zdobią paznokcie. Dajcie znać, czy lubicie lakiery z Golden Rose i czy macie swoich ulubieńców.

instagram