7/16 SZO: Niezbędnik wakacyjny

Hej! Dziś pokażę Wam kilka rzeczy, które są przydatne latem - np. na plaży czy nad jeziorem. To będzie taki mój mały niezbędnik wakacyjny. Zapraszam dalej.


Na plaży nie może zabraknąć przede wszystkim produktów do opalania, zarówno przed jak i po - gdy spalimy się za mocno, taki produkt będzie naszym wybawieniem. Dodatkowo okulary przeciwsłoneczne, bez których nigdzie się nie ruszam. Oczywiście nie mogę też zapomnieć o czymś do picia. W piasku miałam zakopaną wodę, żeby się chłodziła, a na zdjęciu widzicie orzeźwiający napój w puszce. Na zdjęciu widzicie też japonki, niezastąpione obuwie latem ;). Zabrałam też ze sobą coś do umilenia wypoczynku - książkę, gazety i krzyżówki. Na plażę zabraliśmy także piłkę.


Nie zapomniałam także o stroju kąpielowym. A do twarzy obowiązkowo krem z filtrem - ja używałam Sunbrella 50+ z Dermedic i sprawdził się świetnie.Oczywiście te rzeczy to takie minimum, ale najbardziej potrzebne. Wspomnę jeszcze o kocu, ręczniku czy nakryciu głowy. Tak wygląda mój mały niezbędnik na lato. Dajcie znać, bez czego Wy nie wyobrażacie sobie wakacyjnego wypadu i co koniecznie musicie mieć ze sobą.

I na koniec wakacyjne zdjęcie. Pozdrawiam!


instagram