Paznokcie na Święta | Odświeżona klasyka

czerwone paznokcie na święta

Święta za pasem - jesteśmy w trakcie przygotowań i porządków, jednak warto w tym ferworze pamiętać także o sobie. Warto zadbać o siebie, zrobić maseczkę czy pomalować paznokcie. Jakie paznokcie na Święta zrobić? Jak szybko ale efektownie zrobić świąteczny manicure? Nawet gdy nie macie zbyt wiele czasu można stworzyć coś niesamowitego. W tym wpisie zobaczycie moją propozycję manicure na Święta. 

 

Klasyka inaczej, czyli czerwone paznokcie - manicure na zimę i święta

Czerwień na paznokciach to już klasyka, która zawsze się obroni. Wystarczy ładnie opiłować paznokcie i nadać im kształt - czy to migdałka czy na prosto i nałożyć głęboką czerwień i gotowe. Możemy oczywiście ją urozmaicić brokatem lub lakierem z drobinkami - złoto jest tutaj bardzo dobrą opcją: od siebie polecam przede wszystkim dwa lakiery - Gold Disco z Semilac, który wykorzystałam w tej stylizacji tym razem oraz Champagne Kiss z NeoNail, który ma większe elementy w sobie i jest niezwykle efektowny zarówno solo jak i jako akcent na pomalowanym już wcześniej na inny kolor paznokciu - pokazywałam go np. w poście 3 najlepsze lakiery hybrydowe na jesień. Czerwień, która pojawiła się na moich paznokciach to lakier z Semilac: Intense red - jest naprawdę przepiękny i na żywo jeszcze bardziej głęboki - idealnie pasuje na święta!

czerwone paznokcie na święta

Ja zaś postanowiłam nieco odświeżyć klasykę - i czerwony lakier nieco ograć i jeszcze bardziej urozmaicić - na paznokciu palca serdecznego, jak już wspominałam, użyłam złotego lakieru z brokatem a na dwóch pozostałych dodałam śnieżynki. I wcale nie trzeba malować ich ręcznie - można w tym celu użyć stempelków. Do tego kilka kropek imitujących śnieg i cały manicure gotowy!

czerwone paznokcie na święta
 
Myślę, że taki manicure będzie pasował wielu osobom - niby klasyka, ale nieco urozmaicona sprawi, że paznokcie przyciągną wzrok i wzbudzą zainteresowanie. 

czerwone paznokcie na święta

Jak Wam się podoba taki manicure? Co pojawi lub już się pojawiło na Waszych paznokciach na Święta?

 ZOBACZ TAKŻE:

instagram